top of page

Замена масла в дизельном моторе Renault К9К 1.5dci, F9Q 1.9dci, M9R 2.0dci

Для того щоб двигун вашого "вірного коня" працював гарно і, найголовніше, довго необхідно вчасто і правильно замінювати робочі рідини.

Як працюють дизельні двигуни

Про роботу дизельних двигунів і Євро стандарти вашого автомобіля.
В дизельних двигунах внутрішнього згорання, пальне загорається саме за певних умов, створення тиску і температури. Після згорання пального в двигуні зявляються відкладення в вигляді частинок сажі, які залишаються а двигуні і впроцесі подальшої роботи виходять з вихлопними газами, на шляху яких автовиробники встановлюють спеціальні фільтри для очищення вихлопних газів і якнайменшого забруднення навколишнього середовища.
Ці фільра і є вимогою Євро стандарту для автомобілів і при неправильних умовах експлуатації можуть завдати автовласникам чимало проблем.
Щоб цього не сталось необхідно правильно підбирати мастило, про що ми і поговоримо далі.

Стандарт Євро 4

Це встановлення каталітичного нейтралізатора(в народі каталізатор)-зменшує токсичність вихлопних газів.
Для стандарту Євро 4 можемо використовувати мастила з більшим вмістом сульфатної золи. Таке мастило є дешевше і має кращі відновлюючі властивості для двигуна. Маркування мастил: A1/B1, A3/B3, A4/B4, A5/B5.

Стандарт Євро 5

Це встановлення каталізатора і сажевого фільтра - який зменшує викиди частинок сажі.
Для євро 5 необхідно використовувати дорожчі мастила з низьким вмістом сульфатної золи і інших присадок, які забивають сажевий фільтр. Маркування мастил: С1, С2, С3, С4.

Фільтри

В процесі роботи двигуна частинки сажі виходять разом з вихлопними газами, на шляху яких встановлений фільтр. Проходячи через нього частинки сажі затримуються, що перешкоджає їхньому попаданню в навколишнє середовище. Сучасні фільтра мають можливість активної і прасивної регенерації. Це означає що частинки сажі як накопичувалсь, самочищуються.
Але можливості фільтра обмежені в звязку з потраплянням в нього сульфатної золи яка не згорає, з часом вона накопичується фільтр забивається і перестає виконувати свою функцію.
В звязку з цим на приборній панелі зявляється повідомлення, що в роботі двигуна відбуваються зміни:
1. зникає тяга, зменшується потужність;
2. збільшується витрата палива;
3. вихлоп стає димним і густим;
4. підвищується рівень мастила.
З часом це приведе до серйозних поломок і фільтр доведеться замінити.

Мастила

Для того щоб продовжити життя фільтра потрібно використовувати спеціальне мастило яке має зменшений вміст сульфатної золи, фосфатних і сірчаних зєднань.
Після згорання такого мастила утворюється мінімальна кількість відкладень сульфатної золи.
також однією з важливих характеристик мастила є якість присадок, особливо миючих, антифрекційних і запобігаючих царапинам. Проблема в тому що ці масла мають велику кількість сульфатної золи.

Висновок

Мастила з маркуванням A1/B1, A3/B3, A4/B4, A5/B5 -мають показник зольності 1.1 і для двигунів з сажевими фільтрами підходять лише Євро 4.
Мастила з маркуванням С1, С2, С3, С4 -викорстовуються для двигунів з сажевими фільтрами Євро5.
С1 - використовується дя їзди в складних умовах (місто, пробки, їзда за причіпом, гірська місцевість).
С2 - має у своєму вмісті речовини для високопродуктивних двигунів.
С3-С4 - характеризуються найнижчим показником зольності навіть для високих температур.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page